Kayak fishing

Je disciplínou rybolovu, která v sobě kombinuje rybařinu a vodácký sport. Je to především o svobodě, o možnostech lovit tam, kam se ze břehu nedostanete. Pohybujete se přímo v přirozeném prostředí, kde ryby žijí. Kayak fishing je dobrodružství a životní styl. Používá se zde speciální rybářský kajak, což je stabilní plavidlo se všemi vychytávkami umožňující si lov maximálně užít. Kayak fishing se v České republice těší každým rokem nárůstem mnoha a mnoha dalších nadšenců.

David Havlíček

Těžko v současnosti najdete rybáře, který by neznal jméno David Havlíček. Tento milovník rybaření, vod, doslova “koumák", se snaží posouvat hranice rybaření a jak rybářům začínajícím, tak zkušeným, poskytovat berličky k tomu, aby pro ně rybaření bylo čím dál tím zajímavější. Kromě velice úspěšných stránek o rybaření www.chytej.cz, vydal David Havlíček rovněž knihu - Sumec - životní výzva. Stěžejní je pro Davida Havlíčka tvorba filmová, instruktážní videa, kde intenzivně spolupracuje s panem Rudolfem Hrušínským. Tato videa, která v současnosti čítají okolo 20 titulů, jsou pro rybáře unikátní svým edukativním charakterem.

Vývoj

„Cesta Halibuta začala prvním zazvoněním telefonu z Gumotexu asi před dvěma lety“, říká pan Havlíček. „Byl jsem osloven, jestli bych byl ochoten podílet se na vývoji zcela nového revolučního nafukovacího kajaku na rybaření. Ze začátku jsem byl skeptický, ale zvědavost a touha to společně dokázat, zvítězila. Za rok jsem dostal k vyzkoušení prototyp Halibuta a byl jsem sám překvapený, doslova v šoku, jaké super vlastnosti a to nejen stabilitu, Halibut má. Poté jsme se ještě poprali s výškou a nastavením posedu. V létě byl "náš" Halibut hotový zcela“.

Výsledek

Halibut – nafukovací rybářský kajak, který rybářům otevírá zcela nové rozměry dobrodružství. Je výborně stabilní, takže úlovek chytíte i ve stoje. Dostanete se s ním kamkoliv, jelikož jej krásně přenesete v batohu, poté shodíte ze zad a jednoduše nafouknete. A jste na místech, kam byste se s pevným kajakem nedostali. Halibut od Gumotexu je také dostatečně obratný a rychlý při přesunech na vodě, takže máte při rybolovu spolehlivého spojence. Halibut především poskytuje svobodu a dobrodružství kdekoliv, kde si přejete.

O produktu

Nový nafukovací rybářský kajak HALIBUT nabízí nový typ dobrodružství z lovu. Je možné si vychutnat rybolov i na vzdálenějších místech, kam je obtížnější se dostat. Užít si zápas s úlovkem hezky z blízkosti vodní hladiny. Kajak je velmi stabilní, ale dostatečně obratný a rychlý při přesunech po vodě. Na dně lodi je pevná podlážka pro stabilní postoj při lovení. Vysoko postavená polohovatelná sedačka vám zaručuje pohodlí při nasedání, vysedání i dlouhém čekání na úlovek. Vše sbalíte do vaku, který vezmete s sebou na zádech nebo odvezete v kufru auta. A snadno uložíte např. doma do skříně.

halibut

Držáky

Kajak je vybaven držáky na pruty či příslušenství.

Halibut - uchyty

Výplet

Výplet z pružného lana na přídi a zádi. Držáky bagáže uvnitř člunu.

Halibut - vyplet

Sedačka

Variabilní polohovatelná sedačka s opěrkou zad zajišťuje pohodlí i při dlouhém sezení.

Halibut - sedacka

Nitrilon®

Vysokopevnostní tkanina s nánosem syntetického kaučuku a směsi na bázi přírodního kaučuku. Materiál je vysoce odolný proti oděru, stárnutí a UV.

Hlavní přednosti - vysoká stabilita, nízká váha (pouhých 21 kg) a vynikající sbalitelnost. Použitelnost zejména pro přívlač, muškařinu, vábení sumců, zavážení nástrah apod.

 • Výborně stabilní, dostatečně obratný a rychlý
 • Pevná podlážka pro perfektní stabilitu při stání v lodi
 • Variabilní polohovatelná sedačka
  (vysoký či nízky posez)
  Vysoký – lepší rozhled
  nízký – maximální stabilita
 • Polohovatelná opěrka zad zajišťuje pohodlí i při dlouhém sezení
 • Čtyři úchyty na pruty či příslušenství
 • Rychlé uchycení pro pádlo
 • Dlouhá kotevní smyčka pro nastavení polohy člunu při kotvení
 • Dva držáky na nápoj nebo nádobu s nástrahami v trupu lodi
 • Univerzální úchyt na sondu sonaru na dně lodi
 • Materiál: Nitrilon®

Standardní výbava: dřevěná podlážka z pevné překližky, desky držáků, nafukovací sedačka s úchyty rybářských prutů, kovový držák sondy, vodotěsný transportní vak, držák na prut vhodný i na trolling, obvodové bezpečnostní lano, výplet z pružného lana na přídi, zádi a držáky bagáže uvnitř člunu, vylévací otvor, směrová ploutev a lepící souprava.

 • Akce

Cena:
25.990,-
16.990,-

Akce platí do 31.03. nebo do vyprodání zásob!

Koupit

Koupit Halibut na e-shopu

Kupte si rybářský nafukovací kajak přímo od výrobce. Všechno zboží je dostupné skladem. Samozřejmostí je kvalitní záruční i pozáruční servis. Gumotex eshop nabízí kompletní šíři sortimentu, od nafukovacích kajaků a kanoí pro rekreaci, turistiku až po nafukovací rafty na divokou vodu, vše včetně příslušenství a vodáckého vybavení.

E-shop - Koupit